Kategorie: Finále Humpolec, Novinky

Zlatým koněm Zlaté podkovy je Kim-C

Stáj Zlatých koní Zlaté podkovy má nového člena: Vydavatelská společnost Profi Press do ní v neděli 24. srpna uvedla desetiletou hnědku Kim-C, startující za Jezdecký klub Kocanda. Klisna obsadila ve finále 49. ročníku Zlaté podkovy třetí místo a výsledky z celé sezóny 2014 jí doporučily jako nejlepšího kandidáta titulu z koní domácí produkce.

 

9/813 Kim-C se narodila 4. dubna 2004 a je zapsána v Plemenné knize českého teplokrevníka.

Šampiónka Kritéria mladých koní ve všestrannosti z roku 2010 (v kategorii šestiletých) má v původu na straně otce jméno 923 Amarillo.

Tento hřebec KWPN v majetku Zemského hřebčince Písek působí i letos na stanici Hrbov u Netolic.

Matka 10/304 Glory je dcerou holštýnského plemeníka 329 Ramiro-47.

Kim-C odchovala a vlastní Kateřina Poláková (Jezdecká škola a Jezdecký klub Kocanda, Jesenice u Prahy), stálou partnerkou klisny je její dcera Karolína Petrová.

V sezóně 2013 absolvovala tato dvojice pět soutěží všestrannosti a čtyřikrát obsadila druhé místo. Vzpomínat může především na porážku o pouhých 0,63 trestného bodu ve finále Stříbrné podkovy (Humpolec).

Kim-C s Karolínou Petrovou, byly letos na startu čtyřikrát, vyhrály kvalifikaci Zlaté podkovy v Borové a v posledním pardubickém testu (Cena CNC**) je porazil jen Diráno 1.

Jiří Křepelka

foto >>>

 

Kim-C se svou jezdkyní Karolínou Petrovou a  přehlídkovou dekou pro Zlatého koně Zlaté podkovy  Foto Jiří Bělohlav 

Kim-C se svou jezdkyní Karolínou Petrovou a  přehlídkovou dekou pro Zlatého koně Zlaté podkovy

Foto Jiří Bělohlav

 

 Kim-C a Karolíně Petrové gratuloval k třetímu místu ve Zlaté podkově a získání titulu Zlatý kůň ZP rovněž předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch  Foto Jiří Bělohlav 

Kim-C a Karolíně Petrové gratuloval k třetímu místu ve Zlaté podkově a získání titulu Zlatý kůň ZP rovněž předseda Senátu Parlamentu ČR Milan Štěch

Foto Jiří Bělohlav