Kategorie: Novinky

Kvalifikační kolo Zlaté podkovy v Borové

Sezóna pro jezdce všestrannosti se rozjela na plné obrátky. V pořadí čtvrté kvalifikační kolo na Zlatou podkovu se uskuteční ve dnech 16.-17.5.2015 v Borové u Chvalšin (okres Český Krumlov).    

Jezdci budou bojovat o cenné kovy v devíti soutěžích, pět z nich může účastníkům zajistit postup do finále Zlaté podkovy, které se bude konat ve dnech 21.-23.8.2015 v Humpolci. Letošní ročník má pro organizátory i pamětníky tohoto seriálu závodů velký význam. Zlatá podkova totiž oslaví své 50. narozeniny a jako dáma v nejlepších letech si zaslouží náležitou oslavu. Již ve čtvrtek 20.8. tedy můžete očekávat slavnostní zahájení celého víkendu i otevření výstavy, která divákům představí historii tohoto nejvýznamnějšího jezdeckého svátku u nás. Nachystán je bohatý program pro jezdce i diváky a srdečně jsou zváni všichni milovníci koní a české jezdecké tradice.

    A protože české jezdecké dějiny píší také jezdci spřežení, dovolujeme si vás pozvat na kvalifikační kolo Zlaté podkovy ve spřeženích. Mistři opratí startují 23.-24.5.2015 v Těšánkách.