Kategorie: Závody Humpolec

Celková výsledková listina závodů 16. - 17.7.2011 - kompletní

V jezdeckém areálu Školního statku Humpolec proběhlo v sobotu a neděli Mistrovství ČR ve všestrannosti mladších a starších juniorů a také předkolo Zlaté podkovy. Na zajímavé trati předvedlo své dovednosti 120 dvojic a vzhledem k jejich vyrovnaným výkonům v prvním dnu soutěží rozhodovaly o celkovém vítězství zejména chyby v terénní zkoušce, která se konala druhý den.
V soutěži mladších juniorů nenastaly v průběhu závodu výrazné zvraty. Naopak u starších juniorů dvě vedoucí jezdkyně vypadly druhý den v terénní zkoušce. Nakonec lze konstatovat, že se ve velké konkurenci neztratili ani jezdci z oblasti Vysočiny, kteří získali velice dobrá umístění. Zejména potěšilo třetí místo Andrey Beranové z JK Humpolec.
V jednotlivých soutěžích předkola Zlaté podkovy získali další účastníci kvalifikaci pro start ve finále, které se uskuteční 19. – 21. 8. 2011 také v Humpolci. V soutěžích se prosadili i zahraniční účastníci. Zlatou podkovu vyhrála Appelt Margit z Rakouska a v Soutěži nadějí obsadily dvě první místa účastnice ze Slovenska. Další zajímavostí je také vysoký počet jezdců v soutěži Stříbrné podkov, kteří nedokončili terénní zkoušku. Chyb se zde dopustilo i mnoho zkušených jezdců. Podrobné výsledky jsou uvedeny dále

 

Mistrovství ČR - junioři strarší

Mistrovství ČR - juniořimladší

Zlatá podkova

Stříbrná podkova

Bronzová podkova

Soutěž nadějí

Pony

Hobby