Kategorie: Závody Humpolec

Celkové výsledkové listiny MČR a předkola ZP 13. - 15.7.2012

V jezdeckém areálu Školního statku Humpolec proběhlo tento víkend Mistrovství ČR ve všestrannosti seniorů, starších a mladších juniorů, dětí a pony „L“ a „ZL“ a také předkolo Zlaté podkovy. Na zajímavé trati předvedlo své dovednosti 149 dvojic a vzhledem k jejich vyrovnaným výkonům byly soutěže napínavé až do posledního dne. To se potvrdilo například v nejvyšší soutěží – Mistrovství ČR seniorů (CNC**). Po chybách na parkuru, kterých se dopustil doposud vedoucí jezdec Lubomír Vrtek s koněm Diráno, se Mistrem ČR stal Robert Pokorný na koni Caleppo z JO Albert Stolany...

 

V silné konkurenci se neztratili ani jezdci z Vysočiny. Největšího úspěchu dosáhla Radka Dvořáková na koni Damon 2, která se nakonec v MČR seniorů umístila jako druhá. Dobrých výsledků dosáhli i jezdci z Humpolce a blízkého okolí. V soutěži Zlatá podkova obsadila páté místo Nelly Kůsová s koněm Flarégie z JK ČZA Humpolec, ve Stříbrné podkově získala páté místo Markéta Máchová s Aférou z JK Humpolec,  v MČR juniorů získala čtvrté místo Klára Altová s Radiantem z JK Humpolec a Michaela Balounová s klisnou Diamantixa z JK Glod Čejov se stala Mistryní ČR v kategorii dětí.    
                V jednotlivých soutěžích předkola Zlaté podkovy získali další účastníci kvalifikaci pro start ve finále, které se uskuteční 24. – 26. 8. 2012 také v Humpolci. 

Záznam celého závodu bude odvysílán Českou televizí na programu ČT4 v sobotu 21. 7. od 7.30 a 19.40 hod.

Podrobné výsledky jsou uvedeny dále>>

 

Mistrovství ČR - senioři

Mistrovství ČR - starší junioři

Mistrovství ČR - mladší junioři

Mistrovství ČR - děti

Mistrovství ČR - pony L

Mistrovství ČR - pony ZL

CNC**

ZP

SP

BP

SN 

Pony L

Hobby ZK

Hobby ZL